SuperTR®,Online Oyunlar,Spor,Eğitim,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çayy =))) =)))

YazarMesaj
RedPearL
Admin

Çayy =))) =))) Empty
MesajKonu: Çayy =))) =)))   Çayy =))) =))) I_icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 12:54 am

Adamin biri bir gun Ingiltere'ye gezmege gitmek istemis. Tabii Ingilizce b...ilmediginden arkadasina sormus :...-Yav ben Ingiltere'ye gidince onlarla nasil anlasacagim? , demis. Arkadasida :
-Bak konustugun her cumlenin sonuna 'ing' koy. Onlar senin ne demekistedigini anlarlar, demis. Ve adam Ingiltere'ye gitmis ve solugu bircafede almis. Arkadasinin taktigini uygulamaya baslamis ve garsonucagirmis :-Sen bana bir cay getirebiling? demis ve garson saskin saskin cay getirmeye gitmis. Garson cayi hemen getirmis. Adam demiski :-Bak, ben ne guzel Ingilizce konusuyoring degiling? demis. Garson lafi yapistirmis :-Ben Türk olmaying , sen zor icerdin çaying!
https://supertr.yetkin-forum.com

Çayy =))) =)))
1 sayfadaki 1 sayfası